I sommar är det äntligen dags för S-GROUP Solutions medarbetare att mötas! Samtliga kollegor, från våra kontor i Sverige och Litauen, träffas på en gemensam företagsaktivitet från tisdag morgon till onsdag lunch.
Under dessa dagar är vårt fokus kompetensutveckling och att lära känna varandra närmare så att vi tillsammans kan erbjuda ännu bättre produkter, tjänster och kundservice.
Därför vill vi i god tid informera dig som kund och GEOSECMA-användare att du under dessa dagar inte når våra supportmedarbetare på det sätt som du är van vid!
Vi kommer inte att ha möjlighet att besvara supportmejl eller ta emot samtal via supportens telefon 0455-756 10 den 14 juni och fram till lunchtid den 15 juni.
Om det uppstår akuta supportärenden så går det bra att ringa vår akuttelefon. Vi återkommer med aktuellt akutnummer när det närmar sig.
Tack för din förståelse!